خصوصیات تشک رویال

نمونه تشک رویال اصل

راحتی و آسایش در هنگام خوابیدن یکی از نیاز های مهم ما می باشد . چرا که ما زمان زیادی از عمر خود را صرف خوابیدن می کنیم . یکی از وسایلی که این مهم را فراهم می کند ، تشک می باشد ؛ اما باید توجه کرد هر مدل و برند از تشک ها راحتی و آرامش شما را هنگام خوابیدن تضمین نمی کند. افراد بسیاری هستند که بعد از بیدار شدن دچار کمر درد و پا درد می شوند و یکی از دلایل این موضوع می تواند به نوع تشک آن ها برگردد. تشک شما در هنگام خوابیدن باید استاندارد و با کیفیت باشد. از بهترین نوع های تشک می توان به تشک رویال اصل اشاره کرد که سال ها در خانه های ما جا باز کرده است .

برند رویال

برند رویال بیش از 20 سال است که فعالیت می کند و در این زمان توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند . این برند تشک های خود را انواع طبی، اسفنجی و فنری تولید می کند . این تشک در مدل و سایز های متفاوتی ساخته می شود که می توانید تشک مناسب خود را با دریافت مشاوره خریداری نمایید . در ساخت تشک رویال اصل از بهترین مواد استفاده می شود و هیچگونه مواد حساسیت زا در آن بکار نمی‌رود.  تشک های رویال بسیار استاندارد و با کیفیت هستند و مناسب هر نوع سنی می باشند . با تشک رویال اصل شما آرامش و راحتی را به معنای واقعی کلمه تجربه خواهید کرد . البته این تشک توسط شرکت های مختلفی تولید می شود که بسیاری از تشک های موجود در بازار تغلبی هستند و باید دقت کنید تشک رویال اصل را خریداری کنید.

تشک رویال اصل

انواع و مدل های تشک رویال اصل

تشک فنری رویال یکی از پرفروش ترین انواع موجود در بازار می باشد . در ساخت تشک رویال اصل از فنر های متصل استفاده شده است ، که وزن شما را هنگام خوابیدن بطور مساوی در سر تا سر تشک پخش می کند . علاوه بر آن این تشک ها بسیار راحت می باشد که فاکتور اساسی برای انتخاب تشک رویال می باشد . نوع دیگر تشک رویال ، تشک طبی می باشد که محکم تر  از تشک فنری هستند . این تشک ها همانطور که از اسمشان معلوم است پزشکی هستند و برای افرادی که بیماری های مفصلی یا آرتروز دارند استفاده می شود . افراد بدون مشکلات خاص هم می‌توانند از تشک طبی استفاده کنند . همچنین تشک طبی – فنری هم وجود دارند که ترکیبی از دو نوع قبلی می باشند. از مدل های این برند که در بازار موجود هستند میتوان به مدل های آسمان، آرامش، بهتا ، آسا و آسوده اشاره کرد.

تشک رویال

تشخیص تشک رویال اصل

همانطور که گفتیم در بازار تشک با نام برند رویال فراوان است . برای تشخیص تشک رویال اصل بین صدها مدل تشک که نام تجاری رویال بروی آن ها حک شده است می‌توان گفت بسیار دشوار است، و اگر هم اطلاعات کافی را درباره ی تشک رویال نداشته باشید به احتمال زیاد شما خریدار یک تشک تقلبی بوده اید.

یکی از تشخیص اصل بودن تشک این است که تمامی تشک های اصل رویال زیپ برای شستشو دارند. و همچنین از طرف دیگر خریداران می توانند کیفت تشک را مورد برسی قرار دهند که همین کیفیت تشک گویای همه چیز می باشد. یکی دیگر از راه هایی که می‌توانید به اصل بودن یا تقلبی بودن آن ها پی ببرید لوگو و شماره ثبت آن می باشد.

یک نکته مهم این است که آرم تشک نماد یک اسب می باشد، که اسب نماد قدرت و زیبایی و همچنین کیفیت می باشد . برای موقعی که می خواهید برای خرید این تشک اقدام کنید ، حتما توجه داشته باشید که نوع پارچه ، دوخت و میزان استحکام تشک را در نظر بگیرید .

تشک رویال

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما